RSU piekāpjas Zviedrijas čempionēm

03.10.2012

Šodien Zviedrijas pilsētā Umeo savu pirmo Čempionu kausa izcīņas turnīra spēli aizvadīja Latvijas sieviešu florbola komanda RSU. Mūsu meitenes ar 1:11 zaudēja titulētajai Zviedrijas vienībai "IKSU", vienīgos vārtus RSU labā guva komandas kapteine Gunita Kārkliņa.

Jauno pirmajām spēles minūtēm iniciatīva piederēja zviedrietēm, kuras pirmajā periodā pa mūsu komandas vārtiem izpildīja teju divas reizes vairāk metienu, nekā spēja atbildēt latvietes – 13:7. Tomēr RSU aizsardzība un vārtsardze Liāna Aldiņa spēlēja bez kļūdām, tāpēc, komandām dodoties pirmajā pārtraukumā, uz rezultātu tablo joprojām greznojās divas nulles. 2.perioda 2.minūtē titulētās pretinieces beidzot guva vārtus 1:0. 36.minūtē IKSU, spēlējot skaitliskajā mazākumā, guva jau trešos vārtus – 3:0, bet uzreiz pēc tam uzgavilēt varēja arī latvietes – pēc Evelīnas Garbares piespēles precīzi meta Gunita Kārkliņa, realizējot skaitlisko vairākumu – 1:2.

Vairāk vārtu pret Zviedrijas čempionēm mūsu meitenēm gan neizdevās gūt – pēc otrās trešdaļas RSU zaudēja ar 1:5, bet visā spēlē ar 1:11. Latvietes pa pretinieču vārtiem šajā mačā izdarīja 13 metienus, bet pretinieces atbildēja ar 50 metieniem. RSU sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīta Luīze Biļinska, bet IKSU rindās tādu pašu godu izpelnījās Emelija Vibrona. Nākamā spēle mūsu meitenēm paredzēta piektdien, 5.oktobrī, pulksten 11.30, kad viņas mērosies spēkiem ar Čehijas čempioni "Herbadent".