Vasaras līgā uzvar favorīti

11.07.2012

Pilnā sparā rit Valmieras vasaras līgas florbolā otrā apļa spēles, kurās pie kārtējām uzvarām tika „VB Olympic”, „Brenguļu alus” un „Togosport.com” komandas.

”VB Olympic” –„Ciedra racing”

Spēles ievads veiksmīgāks padevās ”VB Olympic” komandai, kas jau spēles otrajā minūtē izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu izcēlās Matīss Salmiņš. Trīs minūtes vēlāk Mārtiņam Beķerim izdevās nokļūt labā metiena pozīcijā un raidīt otro bumbiņu „Ciedras”” vārtos. Perioda turpinājumā aktīvi uzbruka abas komandas, tomēr rezultāts nemainījās līdz pat pašai tās izskaņai, kad 10 sekundes pirms pārtraukuma Toms Eduards Bērziņš panāca jau 3:0 ”VB Olympic” labā.

Otrā puslaika sākumā ”VB Olympic” panāca jau 4:0, tomēr „Ciedra racing” komanda nepadevās un otrā perioda vidū, pēc Kaspara Dāvidsona precīzā metiena panāc 1:4. Tiesa, tikai minūti vēlāk Mārtiņš Kājiņš atjaunoja ”VB Olympic” vienībai četru vārtu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā .vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles Arta Leniša kontā, bet „Ciedra racing” komandai vienīgos vārtus guva Kaspars Dāvidsons.

Spēles protokols:
VB Olympic-Ciedra racing: 5:1 (3:0, 2:1)

”Brenguļu alus” –„Predators”

Jau spēles 23. sekundē Ivars Laktiņš vadībā izvirzīja Brenguļu florbolistus, tomēr ātri vien „Predators” komandai izdevās panākt izlīdzinājumu. Perioda turpinājumā par sevi lika manīt abi „Brenguļu alus” komandas līderi Gatis Liepiņš un Ints Vilks, kuri katrs guva par diviem vārtiem, kamēr „Predators” atbildēja ar vienu Imanta Marcinkēviča precīzu metienu. Pēc pirmajām 20 spēles minūtēm rezultāts 5:2.

Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās. Vispirms Daniels Urbanovičs panāca 6:2. Tad savus trešos vārtus guva Vilks, panāktdams jau 7:2. Arī „Predators” komanda tika pie vēl viena vārtu guvuma, tomēr lauzt spēles gaitu viņi nespēja. Vēl vairāk, līdz spēles beigām Ints Vilks guva vēl divus vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 9:3.

Uzvarētāju labā neapturams bija Ints Vilks, kurš guva piecus vārtus, bet „Predators” rindās divi vārti Imanta Marcinkēviča kontā.

Brenguļu alus –Predators: 9:3 (5:2.4:1)

”Togosport.com” –„Thrashers”

Spēles sākums krietni veiksmīgāks bija „Togosport.com” komandai, kas pateicoties diviem Mārtiņa Broka un vienam Janeka Lužinska vārtu guvumam, panāca 3:0. Perioda otrajā pusēTomam Podziņam izdevās vienus vārtus „Thrashers” komandai atgūt, tomēr pārtraukumā ar 3:1 vadībā devās „Togosport.com” florbolisti.

Otrais puslaiks iesākās ar diviem Arta Jansona precīzajiem metieniem, kas ļāva „Togosport” atrauties līdz 5:1. Tomēr „Thrashers” nepadevāsun pēc Dāvida Toma Bieļa diviem vārtu guvumiem panāca 3:5.Nedaudz vēlāk īsā laikā abas komandas apmainījās vēl ar vieniem vārtu guvumiem, bet spēles izskaņu veiksmīgāk aizvadīja „Togosport.com” florbolisti, gūstot vēl divus vārtus. Spēles noslēdzās ar rezultātu 8:4.

Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Mārtiņš Broks, bet „Thrashers” rindās ar diviem gūtajiem vārtiem izcēlās Dāvids Toms Bielis.

Togosport.oom –Thrashers: 8:4 (3:1, 5:3)