Ulbrokieši sakauj pastarīti "Bausku" un nostiprinās vadībā

08.12.2019

Šodien ar spēli starp komandām "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" un "Bauska" sākās ELVI florbola līgas vīriešiem regulārā turnīra otrais aplis. Kā jau to varēja gaidīt, līderi ulbrokieši pārliecinoši sakāva pastarīšus baušķeniekus – 16:5, rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 6 (3+3) punktiem bija Rolands Kovaļevskis.

Ulbrokas komanda jau pirms šīsdienas spēles ar 25 punktiem bija turnīra tabulas līdere, bet Bauskas florbolistiem pirmā apļa 11 spēlēs tā arī nebija izdevies iegūt kaut vienu punktu. Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā, kas notika baušķenieku laukumā, ulbrokieši uzvarēja ar 8:1. Arī šodien Ulbrokas florbolisti jau pirmajā minūtē paņēma vadības grožus savās rokās – 1:0, vārtus guva Krišjānis Zeps. Pēc nospēlētām septiņām minūtēm laukuma saimnieki jau atradās vadībā ar 3:0, pa golam bija iemetuši arī Daniels Anis un Lauris Zaicevs. 8.minūtē ar precīzu metienu izcēlās baušķenieks Artūrs Dulbe (1:3), taču intriga neatjaunojās, jo pēc pirmā perioda ulbrokiešiem jau atkal bija triju vārtu handikaps – 5:2. Otrās trešdaļas laikā mājinieki panāca 10:3, bet visā mačā triumfēja ar 16:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Iļja Taratutins, kurš izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. 3 (2+1) punkti arī Laurim Zaicevam, 2 (1+1) punkti Reinim Rudzītim. Edžus Ceriņš sakrāja 4 (2+2) punktus, Daniels Anis guva piecus vārtus, bet rezultatīvākais ar 6 (3+3) punktiem bija Rolands Kovaļevskis. Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma Artūrs Dulbe, kura kontā divi vārtu guvumi. Ulbrokas komanda pēc šīs uzvaras ar 28 punktiem nostiprinājās pirmajā pozīcijā, bet baušķenieki joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā vietā.

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" – "Bauska"  - 16:5 (5:2, 5:1, 6:2)

52:30 (17:9; 17:10; 18:11)

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" – Rolands Kovaļevskis 6 (3+3), Daniels Anis 5 (5+0), Edžus Ceriņš 4 (2+2), Lauris Zaicevs 3 (2+1), Iļja Taratutins 3 (0+3), Reinis Rudzītis 2 (1+1), Krišjānis Zeps 1 (1+0), Eduards Stūre 1 (1+0), Eduards Stūre 1 (1+0), Jānis Jaunzems 1 (1+0), Kaspars Šķēls 1 (0+1), Valters Lapiņš 1 (0+1), Kristers Eglītis 1 (0+1), Tomass Kristofers Birstiņš 1 (0+1), Matīss Kristians Morozovs 1 (0+1).

"Bauska" – Artūrs Dulbe 2 (2+0), Gustavs Pļevoks 1 (1+0), Felikss Žieds 1 (1+0), Everts Janušauskis 1 (1+0), Nikita Maksurovs 1 (0+1), Rainers Bodnieks 1 (0+1), Matīss Dulbe 1 (0+1).