"Rubene" attopas un sakauj "buldodzes"

16.03.2019

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 12:2 sakāva komandu "Ķekavas Bulldogs", lai gan mača sākumā vadībā ar 2:0 bija izvirzījušās ķekavietes. Ražīgu spēli aizvadīja Laura Gaugere, kura savāca 5 (1+4) punktus, atgūdama turnīra rezultatīvākās spēlētājas godu.

ELVI florbola līgā sievietēm notiek regulārā turnīra spēles, kurās veselas trīs komandas ("Rubene", "NND Rīga" un FK "Ķekava") cīnās par pirmo vietu. Šodien "Rubene" Kocēnu sporta namā uzņēma komandu "Ķekavas Bulldogs", kas tikai iepriekšējā spēlē nodrošināja sev tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs. Maču vareni sāka tieši ķekavietes – 6.minūtē viņu leģionāre Mīsa Marija Pulkanena atklāja rezultātu (1:0), bet jau pēc 13 sekundēm Līga Vancāne viešņu pārsvaru dubultoja – 2:0. Līdz pirmā perioda beigām kocēnietes spēja tikai samazināt rezultāta starpību – 1:2, vārtu guvums Evitas Rudzītes kontā. Toties jau otrās trešdaļas laikā mājinieces guva astoņus bezatbildes vārtus, izšķirot šīs spēles likteni – 9:2. Galarezultātā Kocēnu komandai pārliecinoša uzvara ar 12:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Laura Gaugere, kura ar 5 (1+4) punktiem bija rezultatīvākā. Šosezon Laurai jau 49 punkti un atgūts līgas rezultatīvākās spēlētājas gods. Viņas komandas biedrenei Evitai Rudzītei 4 (3+1) punkti, ar "hat-trick" izcēlās Simona Grāpēna, trīs rezultatīvas piespēles Madarai Adamanei, bet divus vārtus guva Liene Adamane. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Marta Viegliņa, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Kocēnu "Rubenei" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā 37 punkti un pirmā vieta. "Ķekavas Bulldogs" joprojām desmit punktu un 4.vieta.

"Rubene" – "Ķekavas Bulldogs" 12:2 (1:2, 8:0, 3:0)

47:21 (15:9, 18:7, 14:5)