FK "Ķekava" pamatīgi sakauj "Lekringu"

30.09.2018

Otro uzvaru divās aizvadītajās ELVI florbola līgas sievietēm spēlēs guvušas "Ķekavas" florbolistes, kuras šodien savā laukumā ar 22:5 sagrāva Cēsu "Lekringu". Uzvarētāju labā pa septiņiem rezultativitātes punktiem guva uzreiz trīs spēlētājas – Rita Rancāne, Linda Dadajeva un Agnese Broliša.

"Ķekavas" un "Lekringa" duelī ķekavietes pie savas uzvaras kaldināšanas ķērās jau pirmajā minūtē, kad rezultātu ar precīzu metienu atklāja Linda Dadajeva – 1:0. 14.minūtē tā pati Dadajeva jau bija sev noformējusi "hat-trick", bet Rita Rancāne panāca 5:0. 16.minūtē pirmos vārtus guva cēsnieces Katrīnas Dārtas Kārkliņas personā (1:5), bet ķekavietes apgriezienus nesamazināja un pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 6:2. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieču pārsvars jau pārsniedza divciparu skaitli (15:4), bet visā spēlē Ķekavas florbolistes triumfēja ar 22:5.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Rita Rancāne, kura šajā mačā izcēlās ar 7 (6+1) rezultativitātes punktiem. Pa septiņiem punktiem arī Lindai Dadajevai un Agnesei Brolišai, bet pa sešiem – Paulai Metālai un Elīzai Elizabetei Bērziņai. Ievai Bušmanei 3 (1+2) punkti, bet Kristiānai Elizabetei Krūmiņai – 2 (1+1) punkti. Labākās spēlētājas balvu Cēsu komandas rindās saņēma Elena Klaviniusa, kura izcēlās ar 2 (1+1) punktiem. Tieši tikpat punktu arī Džeinai Eglītei un Klintai Mārtiņjēkabai.

FK "Ķekava" – "Lekrings" 22:5 (6:2, 9:2, 7:1)

68:34 (18:9, 27:17, 23:8)

FK "Ķekava" – Rita Rancāne 7 (6+1), Linda Dadajeva 7 (5+2), Agnese Broliša 7 (1+6), Paula Metāla 6 (3+3), Elīza Elizabete Bērziņa 6 (2+4), Ieva Bušmane 3 (1+2), Kristiāna Elizabete Krūmiņa 2 (1+1), Elīna Drēziņa 1 (1+0), Justīne Marta Upeniece 1 (1+0), Nensija Šimkūna 1 (1+0), Aurēlija Zariņa 1 (0+1), Katrīne Šleiva 1 (0+1), Paula Sloģe 1 (0+1).

"Lekrings" – Džeina Eglīte 2 (1+1), Elena Klaviniusa 2 (1+1), Klinta Mārtiņjēkaba 2 (1+1), Madara Akmentiņa 1 (1+0), Katrīna Dārta Kārkliņa 1 (1+0), Elīna Šarova 1 (0+1), Kate Meldere 1 (0+1).