"Lekrings" Cēsīs sakauj "Bausku"

23.09.2018

Otro uzvaru guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem titulētākā komanda "Lekrings", kas šovakar Cēsīs uzņēma "Bausku" un sagrāva to ar 8:2. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Emīls Dzalbs.

"Lekrings", kas savā līdz šim aizvadītajā vienīgajā spēlē bija izcīnījusi divus punktus, papildlaikā pārspējot "Ķekavu", šovakar Cēsīs uzņēma "Bausku", kam arī bija viens panākums – pieveikta komanda "Ogres Vilki". Šīsdienas mačā cēsnieki jau pirmajā periodā nokārtoja sev uzvaru, gūstot sešus bezatbildes vārtus – 6:0. Pa divām reizēm pretinieku vārtsargu pārspēja Emīls Dzalbs un Artūrs Ozols. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 7:0. Baušķenieki savu pirmo golu iemeta tikai 47.minūtē, kad uzbrukumā izcēlās Gints Velmunskis – 1:7. Spēlei noslēdzoties, Cēsu florbolisti varēja svinēt ļoti pārliecinošu panākumu – 8:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Jānis Melderis, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Emīls Dzalbs, "hat-trick" arī Artūra Ozola kontā. Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā nopelnīja vārtsargs Reinis Kirilko, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem. Abus vārtus viesu labā guva Gints Velmunskis.

"Lekrings" – "Bauska" 8:2 (6:0, 1:0, 1:2)

31:18 (14:6, 8:5, 9:7)

"Lekrings" – Emīls Dzalbs 4 (3+1), Artūrs Ozols 3 (3+0), Toms Rīsmanis 2 (0+2), Roberts Zande 2 (0+2), Kevins Šmits 2 (0+2), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Jānis Rajeckis 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (0+1).

"Bauska" – Gints Velmunskis 2 (2+0), Pēteris Zeltiņš 2 (0+2).