"Pārgauja" atspēlējas un kļūst par vicelīderi

21.09.2018

Lai gan ELVI florbola līga vīriešiem startēja pirms tikai divām nedēļām, pēc šovakar notikušajām spēlēm palikusi tikai viena komanda, kas nav zaudējusi ne punkta. Tā ir Stalbes "Pārgauja", kas savā laukumā uzņēma "Valmieru" un pēc zaudēta pirmā perioda atspēlējas, svinot pārliecinošu uzvaru ar 15:8. 7 (6+1) rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva Gvido Lauga.

Stalbes "Pārgauja", kas jauno sezonu sāka pirms tikai piecām dienām, kad viesos pārspēja "Ogres Vilkus", šovakar savā laukumā uzņēma vicečempioni "Valmieru". Mača rezultātu jau 2.minūtes vidū atklāja valmierietis Arnijs Kuratņiks (1:0). Drīz vien mājinieki Gvido Laugas personā realizēja skaitlisko vairākumu (1:1), bet pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvaru bija ieguvusi "Valmiera" – 3:1. Arī spēles vidū viesiem vēl bija divu vārtu handikaps (5:3), bet jau līdz otrajam pārtraukumam stalbieši atjaunoja neizšķirtu – 6:6. Pēdējo trešdaļu ārkārtīgi pārliecinoši aizvadīja Stalbes florbolisti, kuri guva vēl deviņus (!) vārtus, savā cietoksnī ielaizdami tikai divas bumbiņas – 15:8.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 7 (6+1) punktiem bija Gvido Lauga, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Olafs Zvīnis, kura kontā 6 (3+3) punkti. 3 (1+2) punkti Oskaram Balodim, divus golus iemeta Miķelis Koknesis Roops, bet pa 2 (1+1) punktiem Mārtiņam Rajeckim, Edgaram Puriņam un Artūram Jurševskim. Par labāko starp valmieriešiem tika atzīts Arnijs Kuratņiks, kurš izcēlās ar 3 (1+2) punktiem, "hat-trick" Mārtiņam Brokam, bet 2 (1+1) punkti Arvim Kārkliņam. "Pārgaujai" tā bija otrā uzvara divās spēlēs. Stalbieši ir vienīgie, kuri vēl nav zaudējuši ne punkta, turnīra tabulā ar sešiem punktiem viņi ieņem 2.vietu, atpaliekot tikai no Talsu florbolistiem.

SK "Pārgauja" – FBK "Valmiera" 15:8 (1:3, 5:3, 9:2)

40:35 (9:12, 13:12, 18:11)

SK "Pārgauja" – Gvido Lauga 7 (6+1), Olafs Zvīnis 6 (3+3), Oskars Balodis 3 (1+2), Miķelis Koknesis Roops 2 (2+0), Mārtiņš Rajeckis 2 (1+1), Edgars Puriņš 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Emīls Eglītis 2 (0+2), Mārtiņš Zicmanis 1 (0+1), Emīls Šūmanis 1 (0+1).

FBK "Valmiera" – Mārtiņš Broks 3 (3+0), Arnijs Kuratņiks 3 (1+2), Arvis Kārkliņš 2 (1+1), Ints Vilks 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (0+1), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).