"Ķekavas Bulldogs" sakauj līgas jaunpienācēju "Lekringu"

16.09.2017

Otrā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm notika Ķekavā, kur "Ķekavas Bulldogs" florbolistes uzņēma turnīra jaunpienācēju - Cēsu "Lekringu". Pārliecinošu uzvaru ar 9:2 svinēja ķekavietes, kuru rindās ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Zanda Ozoliņa.

Pēc daudzu gadu pārtraukumu sieviešu Virslīgā ar komandu "Lekrings" atkal ir pārstāvēts Cēsu florbols. Šovakar cēsnieces aizvadīja savu pirmo spēli augstākajā sabiedrībā, viesojoties pie komandas "Ķekavas Bulldogs". Spēles rezultātu 3. minūtē atklāja ķekaviete Zanda Ozoliņa (1:0), bet 13. minūtē ar golu atbildēja cēsniece Anete Blūma - 1:1. Turpinājumā viešņām gan nebija pa spēkam turēt līdzi laukuma saimnieču uzdotajiem apgriezieniem. Pēc pirmā perioda "Ķekavas Bulldogs" atradās vadībā ar 3:1, pēc otrā - ar 4:1, bet visā mačā svinēja ļoti pārliecinošu panākumu ar 9:2.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Ķekavas komandas debitante Linda Dadajeva, kura šajā mačā izcēlās ar 3 (2+1) punktiem. Tikpat punktu arī Līgai Vancānei, bet rezultatīvākā ar 4 (2+2) punktiem bija Zanda Ozoliņa. Par labāko starp cēsniecēm atzina otro vārtu autori Elīnu Šarovu.

"Ķekavas Bulldogs" - "Lekrings" 9:2 (3:1, 1:0, 5:1)

55:44 (17:14, 18:14, 20:16)

"Ķekavas Bulldogs" - Zanda Ozoliņa 4 (2+2), Līga Vancāne 3 (2+1), Linda Dadajeva 3 (2+1), Anna Ankudinova 2 (2+0), Edīte Ozoliņa 1 (1+0), Letīcija Kalve 1 (0+1), Anda Luža 1 (0+1), Kristiāna Kuplā 1 (0+1), Melānija Dalbiņa 1 (0+1).

"Lekrings" - Elīna Šarova 1 (1+0), Anete Blūma 1 (1+0), Jolanta Kļava 1 (0+1), Klinta Mārtiņjēkaba 1 (0+1).