Sieviešu 1. līgas finālā "Rubene 1" pārspēj "Irlavu/Tukumu"

01.04.2017

Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempionēm kļuvušas Kocēnu komandas "Rubene 1" florbolistes, kuras šovakar savā laukumā ar 4:2 pieveica "Irlavu/Tukumu". Irlavas un Tukuma apvienotajai komandai jāsamierinās ar sudraba medaļām un vicečempiones titulu.

Spēli par zelta medaļām starp komandām "Rubene 1" un "Irlava/Tukums", kas notika Kocēnu sporta namā, negaidīti labi sāka viešņas, kuras pirmā perioda laikā pēc Diānas Mazjānes un Katrīnas Rosohas metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Tikai otrajā trešdaļā pirmos vārtus guva kocēnietes, kad ar precīzu metienu izcēlās Marta Lība Zameca - 1:2. Pēdējā periodā "Irlavas/Tukuma" florbolistēm gūt vārtus neizdevās, bet laukuma saimnieces iemeta vēl trīs golus (divus Edīte Bankava, bet vienus - Simona Grāpēna) un varēja svinēt zelta medaļu vārtu uzvaru ar 4:2.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma divu izšķirošo vārtu autore Edīte Bankava, bet par labāko starp jaunajām vicečempionēm atzina vārtsardzi Danu Gulbi, kura atvairīja 35 no 39 pretinieču metieniem.

"Rubene 1" - "Irlava/Tukums" 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)

39:26 (12:10, 13:8, 14:8)

"Rubene 1" - Edīte Bankava 2 (2+0), Marta Lība Zameca 1 (1+0), Simona Grāpēna 1 (1+0), Jūlija Rozīte 1 (0+1), Juta Muravska 1 (0+1), Elīna Fatejeva 1 (0+1), Rebeka Laure 1 (0+1).

"Irlava/Tukums" - Katrīna Rosoha 1 (1+0), Diāna Mazjāne 1 (1+0), Aneta Mizga 1 (0+1), Linda Jēgere 1 (0+1).