Čempioni nolauž sīkstos "Kuršus" un nosargā 1.vietu

19.11.2016

Arī pēc šīsdienas spēlēm pirmo vietu ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulā saglabāja čempione "Lielvārde/FatPipe", kas Liepājā, tiekoties ar vietējo komandu "Kurši", tikai pēdējo piecu minūšu laikā guva izšķirošo pārvaru, kas tai ļāva svinēt uzvaru ar 9:6. Ar 5 (3+2) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Toms Akmeņlauks.

"Lielvārde/FatPipe" Liepājās ieradās ar septiņu uzvaru sēriju bagāžā, kamēr mājiniecei "Kurši" nebija īsti ar ko palepoties - septiņi pēc kārtas piedzīvoti zaudējumi un pēdējā vieta turnīra tabulā. Laukumā gan tik krasa atšķirība starp abām komandām nebija manāma, gluži pretēji - liepājnieki visu spēles laiku čempionus turēja pamatīga sasprindzinājumā. 5.minūtē spēles rezultātu atklāja mājinieks Kārlis Pupils (1:0). Lielvārdieši Niks Blumfelds un Toms Akmeņlauks vadībā ar 2:1 izvirzīja savu komandu, bet pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo kaujiniecisks neizšķirts - 2:2. Neizšķirts bija arī pēc otrās trešdaļas (4:4), kā arī nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām (6:6). Tikai tad "Lielvārdei/FatPipe" beidzot izdevās salauzt liepājnieku pretestību - trīs bezatbildes vārti ļāva čempioniem svinēt uzvaru ar 9:6, kā arī turnīra tabulā ar 27 punktiem atgriezties savā jau iesildītajā pirmajā pozīcijā.

Atzinību kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma Antons Žuks, kuram punktu gan nav. Rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Toms Akmeņlauks, 4 (1+3) Kārļa Vitkovska kontā, divus golus iemeta Mikus Valpēters, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Gints Klēģers un Atis Blinds. Par labāko starp liepājniekiem atzina Kārli Pupilu, kura kontā divi vārtu guvumi, divus golus iemeta arī Rolands Kovaļevskis, bet rezultatīvākais ar trim piespēlēm bija Miķelis Krūms.