"Triobet/Ulbroka" rezultatīvā mačā pieveic "Ķekavu"

09.10.2016

Viena ELVI florbola līgas spēle šodien notika Ulbrokā, kur vietējā "Triobet/Ulbroka" ar 9:6 uzvarēja "Ķekavas" florbolistus. Uzvarētāju rindās ar 5 (4+1) punktiem izcēlās Kristers Eglītis, kurš šobrīd kļuvis par Virslīgas rezultatīvāko spēlētāju.

Ulbrokas sporta namā notikušās spēles rezultātu jau 4.minūtē atklāja mājinieks Niks Ķuzulis (1:0), bet nepilnu septiņu minūšu laikā Ulbrokas komanda bija izvirzījusies vadībā ar 3:0. 19.minūtē ar precīzu metienu atbildēja ķekavietis Rūdolfs Blūms (1:3), taču pirms otrā perioda "Triobet/Ulbrokai" atkal bija triju vārtu pārsvars - 4:1. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu handikapu palielināja līdz pieciem vārtiem (7:2). Pēdējo periodu ievērojami labāk aizvadīja "Ķekava", kas spēja pietuvoties līdz divu vārtu deficītam (6:8), tomēr uzvaru ar 9:6 nosargāja Ulbrokas komanda, kas turnīra tabulā ar desmit punktiem pakāpās uz otro vietu.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Kristeru Eglīti, kurš ar 5 (4:1) punktiem bija rezultatīvākais. Eglītis šobrīd ar 16 (12+4) punktiem kļuvis par rezultatīvāko visā turnīrā. Viņa komandas biedram Artūram Jurševskim mačā pret Ķekavu 4 (2+2) punkti, 3(1+2) punkti Reino Ješēvicam, 3 (0+3) punkti Jurim Gribustam, bet Nika Ķuzuļa kontā divi goli. Labākā spēlētāja balvu "Ķekavas" rindās saņēma Henrijs Uzraugs, kuram 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Kristapam Laugalim un Matīsam Jansonam, bet rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Klāvs Jansons.

"Triobet/Ulbroka" - "Ķekava" 9:6 (4:1, 3:1, 2:4)

31:42 (10:12, 11:15, 10:15)

"Triobet/Ulbroka" – Kristers Eglītis 5 (4+1), Artūrs Jurševskis 4 (2+2), Reino Ješēvics 3 (1+2), Juris Gribusts 3 (0+3), Niks Ķuzulis 2 (2+0), Rihards Mallons 1 (0+1).

"Ķekava" – Klāvs Jansons 4 (2+2), Henrijs Uzraugs 2 (1+1), Kristaps Laugalis 2 (1+1), Matīss Jansons 2 (1+1), Rūdolfs Blūms 1 (1+0), Ralfs Orste 1 (0+1).