"Rubene" tikai pagarinājumā pārspēj ulbrokiešus

05.10.2016

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notika viena spēle - "Rubene", kas Kocēnos uzņēma "Triobet/Ulbroka" florbolistus, pamatlaikā pēdējās sešās minūtēs burtiski izsēja triju vārtu pārsvaru, tomēr, pateicoties Matīsa Mālnieka golam, svinēja uzvaru papildlaikā - 7:6.

"Rubene" spēli savu līdzjutēju priekšā spēli pret "Triobet/Ulbroku" sāka vareni, jau pirmo astoņu minūšu laikā pēc Matīsa Mālnieka, Kaspara Antona un Renāra Jēkabsona metieniem izvirzoties vadībā ar 3:0. 14.minūtē ulbrokietis Kārlis Bulāns ar precīzu raidījumu nodzēsa arī otru nulli uz rezultātu tablo (1:3), tomēr pēc pirmajām 20 minūtēm laukuma saimniekiem joprojām bija 20 vārtu pārsvars - 4:1. Otrajā trešdaļā daudz aktīvāk uzbrukt sāka viesi, ulbrokiešu ofensīva nepalika bez panākumiem, jo viņiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (3:4). Pēdējā trešdaļā "Rubenes" florbolisti guva vēl divus vārtus (6:3) un varēja gaidīt finālsvilpi, jo viņu situācija bija it kā

loti stabila, arī laiks strādāja mājinieku labā. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām sākās gados jaunā ulbrokieša Kristera Eglīša zvaigžņu stundā - viņš paspēja gūt trīs vārtus, nodrošinot savai komandai vismaz vienu punktu turnīra tabulā. Tieši ar vienu punktu "Triobet/Ulbrokai" arī nācās samierināties, jo jau pirmajā pagarinājuma minūtē Kocēnu komandas kapteiņa Jura Zilberta piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Matīss Mālnieks -7:6.

Tieši izšķirošo vārtu autors Matīss Mālnieks, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais savā komandā, saņēma arī labākā spēlētāja balvu. 3 (1+2) Atim Stepānam, bet Ritvars Bērziņš un Ivars Jēkabsons savāca pa 2 (1+1) punktiem. Ulbrokas komandā labākā spēlētāja tituls Kristeram Eglītim, kurš izcēlās ar "hat-trick", Kārļa Bulāna kontā divi goli.

"Rubene" - "Triobet/Ulbroka" 7:6 ET (4:1, 0:2, 2:3, 1:0)

32:39 (10:11, 9:16, 11:2, 2:0)

"Rubene": Matīss Mālnieks 3 (2+1), Atis Stepāns 3 (1+2), Ritvars Bērziņš 2 (1+1), Ivars Jēkabsons 2 (1+1), Renārs Jēkabsons 1 (1+0), Kaspars Antons 1 (1+0), Ārnijs Kuratņiks 1 (0+1), Juris Zilberts 1 (0+1).

"Triobet/Ulbroka": Kristers Eglītis 3 (3+0), Kārlis Bulāns 2 (2+0), Kārlis Jānis Petrovskis 2 (0+2), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Ivo Preiss 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).