"Lekringam" otrā uzvara - viesos sakauta "Valmiera"

22.09.2016

Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centā, Valmierā, ELVI florbola līgas vīriešiem otrās kārtas spēli aizvadīja FBK "Valmiera" un Cēsu "Lekrings". Otro uzvaru izcīnīja cēsnieki, kas ar 7:3 sakāva valmieriešus, pa trim punktiem uzvarētāju labā guva Andris Rajeckis, Aleksandrs Abramovs un Pēteris Trekše.

Cēsu "Lekrings" jauno čempionātu sāka ar ļoti pārliecinošu uzvaru viesos - ar 12:7 tika sakauta FK "Bauska". FBK "Valmiera" turnīra pirmo spēli aizvadīja sev netālajos Kocēnos, kur ar 4:7 atzina vietējās "Rubenes" pārākumu. Šovakar abas komandas krustoja nūjas Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur spēles rezultātu 7.minūtē atklāja cēsnieks Pauls Erenbots (1:0), bet pirmā perioda vidū ar precīzu metienu atbildēja valmierietis Ints Vilks - 1:1. Mača turpinājumā nekāda sīvā spēkošanās gan neiznāca, jo jau pirmās trešdaļas laikā viesi ieguva triju vārtu pārsvaru - 4:1. Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (5:2), bet pēdējā periodā Cēsu komanda vēl nedaudz palielināja savu handikapu, svinot otru pārliecinošo uzvaru pēc kārtas - 7:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Pēteri Trekši, kuram šajā mačā 3 (1+2) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Aleksandram Abramovam, bet Andrim Rajeckim divi goli un viena piespēle. Labākā spēlētāja balvu Valmieras komandā saņēma divu vārtu autors Ints Vilks.

FBK "Valmiera" - "Lekrings" 3:7 (1:4, 1:1, 1:2)

34:34 (10:8, 12:14, 12:12)

FBK "Valmiera": Ints Vilks 2 (2+0), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Mārtiņš Broks 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).

"Lekrings": Andris Rajeckis 3 (2+1), Aleksandrs Abramovs 1 (1+2), Pēteris Trekše 3 (1+2), Dāvis Vilders 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Artis Jansons 1 (1+0), Andris Malkavs 1 (0+1), Emīls Dzalbs 1 (0+1).