"Rubenei" čempionāta pirmajā mačā uzvara pār valmieriešiem

17.09.2016

Kocēnu "Rubene" savā ELVI florbola līgas jaunās sezonas pirmajā spēlē uzņēma FBK "Valmiera" florbolistus. Ar 7:4 uzvarēja kocēnieši, kuru sastāvā rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Ingars Matisons.

Kocēnu sporta namā notikušā mača rezultātu jau 3.minūtē atklāja valmierietis Ints Vilks (1:0), bet pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts - 2:2. Otrajā periodā tika gūti divi goli, abi tie "Rubenes" kontā - 4:2. Pēdējā trešdaļā mājinieki savu pārsvaru palielināja līdz četriem vārtiem (6:2), bet tad ar diviem goliem atbildēja valmierieši, atjaunojot intrigu - 4:6. Punktu spēlei ar metienu astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām tukšos vārtos pielika kocēnietis Ingars Matisons - 7:4.

Ingars Matisons ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais šajā mačā, bet labākā spēlētāja balva tika pasniegta Ārnijam Kuratņikam, kurš arī izcēlās ar hat-trick. 2 (1+1) punktus savāca Atis Stepāns. Par labāko starp valmieriešiem atzina divu vārtu autoru Ričardu Eglīti, 2 (1+1) punkti Aigaram Belasovam.

"Rubene" – "FBK Valmiera" 7:4 (2:2, 2:0, 3:2)

27:29 (8:11, 11:6, 8:12)

"Rubene": Ingars Matisons 4 (3+1), Ārnijs Kuratņiks 3 (3+0), Atis Stepāns 2 (1+1), Ritvars Bērziņš 2 (0+2), Dāvis Zēmelis 1 (0+1).

FBK "Valmiera": Ričards Eglītis 2 (2+0), Aigars Belasovs 2 (1+1), Ints Vilks 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).