FK "Kurši" čempionātu sāk ar uzvaru Rīgā

17.09.2016

ELVI florbola līgas jaunās sezonas oficiālās atklāšanas spēle bija paredzēta tikai pulksten 22.00 pie Brīvības pieminekļa, bet pirmais mačs sākās septiņas stundas ātrāk un Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā, kur FK "Rīga" uzņēma Liepājas "Kuršus". Spraigā cīņā uzvaru ar 8:7 svinēja liepājnieki, kuru rindās pa trim rezultativitātes punktiem guva Miķelis Krūms un Mihails Kostusevs.

ELVI florbola līgas vīriešiem jaunās sezonas pirmos vārtus guva Miķelis Krūms, kurš jau 4.minūtē rezultatīvi izmantoja Mihaila Kostuseva piespēli - 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrās trešdaļas pirmajā pusē trīs vārtus pēc kārtas guva rīdzinieks Mārtiņš Zelčs, kurš izvirzīja savu komandu vadībā ar 3:2. Pēc otrā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts - 4:4. FK "Kurši" izcili aizvadīja pēdējās trešdaļas pirmās divas minūtes, kuru laikā guva veselus četrus vārtus (8:4), uzvaras svaru kausu pamatīgi nosverot uz savu pusi. FK "Rīga" uzsāka izmisīgu atspēlēšanos - pavisam maz pietrūka, lai tā izdotos, jo vairāk nekā divas minūtes pirms pamatlaika beigām viesu pārsvars bija vairs tikai vieni vārti, taču "Kuršiem" to izdevās nosargāt - 8:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Miķeli Krūmu, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti. Ar 3 (1+2) punktiem izcēlās Mihails Kostusevs, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Gints Siliņš un Mārtiņš Vējš. Labākā spēlētāja balvu Rīgas komandā saņēma četru golu autors Mārtiņš Zelčs. Rezultatīvāks par viņu ar 5 (2+3) punktiem bija Alvis Dāle, trīs piespēles Laura Zaiceva kontā.

"FK Rīga" - "FK Kurši" 7:8 (0:1, 4:3, 3:5)

28:33 (11:8, 10:12, 7:13)

FK "Rīga" - Alvis Dāle 5 (2+3), Mārtiņš Zelčs 4 (4+0), Lauris Zaicevs 3 (0+3), Jānis Škutāns 1 (1+0), Jānis Belasovs 1 (0+1).

"FK Kurši" - Miķelis Krūms 3 (2+1), Mihails Kostusevs 3 (1+2), Gints Siliņš 2 (1+1), Mārtiņš Vējš 2 (1+1), Ivo Popovs 1 (1+0), Kaspars Klamers 1 (1+0), Oskars Bergmanis 1 (1+0), Edgars Rimarenko 1 (0+1).