ELVI florbola līgas bronzu iegūst "Lekrings"

09.04.2016

Par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi titulētā Cēsu komanda "Lekrings", kas šodien "Arēnā Rīga" ar 8:5 pārspēja "Ulbrokas/FS Masters" florbolistus.

Lai arī par bronzas mačos favorītiem varēja uzskatīt daudzkārtējo Latvijas čempioni "Lekringu", tomēr savu ātro spēles stilu no paša sākuma centās ulbrokieši. Jāteic, ka cēsnieki, kuriem daudz labāk patīk pragmatiskais florbols, saviem pretiniekiem labprāt atbildēja, turklāt pietiekami sekmīgi. Rezultātu jau 2.minūtē atklāja "Ulbroka/FS Masters", kad Edžus Ceriņa piespēli lieliski izmantoja Kaspars Šķēls, raidīdams pirmo bumbiņu "Normunda Krūmiņa sargātajos vārtos (1:0). 7.minūtes sākumā laukuma pretējā galā ar līdzīgu gājienu atbildēja Emīls Dzalbs, kuram asistēja Andris Rajeckis - 1:1. Līdz pirmajam pārtraukumam komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem - vispirms Kārlis Bulāns izvirzīja vadība ulbrokiešus, (2:1), bet 16.minūtē Andris Malkavs ar perfektu metienu vārtu augšējā stūrī atjaunoja neizšķirtu - 2:2.

Otrajā trešdaļā cēsniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 4:2 - pa golam iemeta Pēteris Trekše un Andris Rajeckis. Perioda vidū bija Ulbrokas komandas veiksmes brīdis - pēc Kārļa Petrovska un Edžus Ceriņa metieniem rezultāts jau atkal kļuva neizšķirts - 4:4. Otrajā pārtraukumā labākā omā devās Cēsu komanda, jo 38.minūtē it kā ne no kurienes iznirušo Ingu Laiviņu atrada Emīla Dzalba piespēle - ulbrokiešu vārtsargs Elvis Holsts kapitulēja jau piekto reizi - 5:4.

Pēdējās trešdaļas 2.minūtē iemesls gavilēm radās Cēsu komandas līdzjutējiem, jo sauvu jau otro golu šajā mačā iemeta Emīls Dzalbs, kuram asistēja Kaspars Bernāts - 6:4. Ulbrokieši metās atspēlēties un 49.minūtē Kasparam Šķēlam pēc Ivo Preisa piespēles izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam - 5:6. Pēc trim minūtēm "Lekringa" aizsargs Ingus Laiviņš izcēlās ar ļoti skaistu vārtu guvumu, triecot bumbiņu pretinieku cietoksnī no gaisa - 7:5. Pamatlaika pēdējās trijās minūtēs "Ulbroka/FS Masters" mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet to izmantoja "Lekrings" - pēdējo naglu ulbrokiešu cerību zārka vākā iedzina Kaspars Bernāts, kurš pārķēra bumbiņu un raidīja to tobrīd tukšajos pretinieku vārtos - 8:5.

"Ulbroka/FS Masters" - "Lekrings" 5:8 (2:2, 2:3, 1:3)

33:33 (8:9, 15:12, 10:12)

"Ulbroka/FS Masters" – Kaspars Šķēls 3 (2+1), Edžus Ceriņš 2 (1+1), Kārlis Bulāns 2 (1+1), Kārlis Petrovskis 1 (1+0), Ivo Preiss 1 (0+1), Ēriks Akulovs 1 (0+1).

"Lekrings" – Emīls Dzalbs 5 (2+3), Ingus Laiviņš 2 (2+0), Kaspars Bernāts 2 (1+1), Andris Rajeckis 2 (1+1), Andris Malkavs 1 (1+0), Pēteris Trekše 1 (1+0), Toms Šmits 1 (0+1).