"Lekrings" ar uzvaru pār "Rīgu" atgūst pašapziņu

04.10.2015

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Lekrings" vakar Cēsīs negaidīti piekāpās Stalbes "Pārgaujai" ar 10:11. Vēl vienu tādu vaļību cēsnieki neatļāvās – šodien savā laukumā ar 6:3 tika uzvarēta FK "Rīga", 4 (2+2) punkti Andra Malkava kontā.

Cēsis, kur "Lekrings" uzņēma "Rīgu", pēc pirmā perioda bija kaujiniecisks neizšķirts – 1:1, uz cēsnieka Ingus Laiviņa vārtu guvumu rīdzinieki atbildēja ar Alvja Dāles precīzu metienu. Mača turpinājumā izpaudās Cēsu komandas pārākums – pēc otrās trešdaļas 4:2, bet visā spēlē uzvara ar 6:3.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (2+2) punktiem bija Andris Malkavs, divus vārtus guva Artis Savins, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Anrijs Vents, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 15 metienus. Arī Rīgas komandā labākā spēlētāja balva tika vārtsargam – Mārim Ronim, kurš tika galā ar 21 metienu. Rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem bija Alvis Dāle. Cēsu "Lekrings" pēc šī panākuma ar astoņiem punktiem pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā.