"Mogo-RTU/Rockets" uzvar Lielvārdē, Rīgā būs "zelta" mačs

29.03.2015

Fināla cienīga cīņa tupinās ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp "Lielvārdi" un "Mogo-RTU/Rockets" – šodien Lielvārdē notika sestā spēle, kurā ar 9:6 uzvarēja rīdzinieki. Tas, kura no abām komandām iekļūs finālā, nodrošinot sev vismaz sudraba medaļas, noskaidrosies sērijas septītajā mačā, kas 4.aprīlī notiks Rīgā.

Vakara abas komandas spēkojās NBS sporta kompleksā, Rīgā, un viena panākuma attālumā no fināla nonāca "Lielvārde", kas fantastiskā mača galotnē vispirms vienu sekundi pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu (5:5), bet pēc tam svinēja uzvaru pagarinājumā ar 6:5, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:2. Šovakar savā laukumā lielvārdieši cīņā devās praktiski tādā pašā sastāvā, toties "Mogo-RTU/Rockets" sastāvā bija divas būtiskas izmaiņas – malā palika viens no rīdzinieku rezultatīvākajiem uzbrucējiem Gvido Lauga, bet vakar pārlieku nervozējušā Anda Blinda vietu vārtos ieņēma Indriķis Siliņš.

Viesi maču sāka vareni – nebija nospēlēta vēl ne pusminūte, kad rezultātu ar precīzu metienu atklāja Atis Blinds. Lai arī lielvārdieši drīz vien realizēja skaitlisko vairākumu (1:1), pirmā perioda vidū viņu situācija bija neapskaužama – 1:4. Līdz pārtraukumam "Lielvārde" nedaudz samazināja viesu pārsvaru – 2:4. Otrajā trešdaļā iniciatīvu pārņēma laukuma saimnieki, bet viņiem izdevās gūt tikai vienus vārtus (3:4). Pirms otrā pārtraukuma "Mogo-RTU/Rockets" atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Pēdējā periodā rīdzinieki veiksmīgi darbojās pretuzbrukumos, vienu brīdi iegūstot pat piecu vārtu handikapu – 9:4. Pamatlaika pēdējās minūtēs "Lielvārde" divus vārtus atguva, padarot rezultātu kaut nedaudz pieklājīgāku – 6:9. "Mogo-RTU/Rockets" svinēja uzvaru ar 9:6, sērijā panākot neizšķirtu – 3:3. Izšķirošā spēle notiks 4.aprīlī rīdzinieku laukumā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Jāni Jaunzemu, kurš guva divus vārtus. Rezultatīvākie ar trim punktiem katram bija Atis Blinds un Kārlis Bulāns, bet 2 (1+1) punkti Jurim Gribustam. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina komandas kapteini Kasparu Mudeli, bet rezultatīvākais jau ierasti bija Toms Akmeņlauks, kuram šoreiz 4 (1+3) punkti. Pa diviem punktiem Sandrim Virsnītim un Aivim Kusiņam.

"Lielvārde" - "Mogo-RTU/Rockets" 6:9 (2:4, 1:1, 3:4), sērijā 3:3

25:34 (8:14, 8:6, 9:14)

"Lielvārde" – Toms Akmeņlauks 4 (1+3), Sandris Virsnītis 2 (2+0), Aivis Kusiņš 2 (1+1), Antons Žuks 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Artis Savins 1 (0+1).

"Mogo-RTU/Rockets" – Atis Blinds 3 (3+0), Kārlis Bulāns 3 (2+1), Jānis Jaunzems 2 (2+0), Juris Gribusts 2 (1+1), Mārtiņš Brigmanis 1 (1+0), Oskars Fīrmanis 1 (0+1), Gatis Akūlovs 1 (0+1), Mārtiņš Lapsiņš 1 (0+1), Toms Mežotnis 1 (0+1), Jānis Jansons 1 (0+1).

ELVI florbola līgas spēles par medaļām notiks 11.aprīlī Jelgavas Olimpiskajā centrā. Vairāk lasīt: ŠEIT. SIA "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā (ŠEIT) notiek biļešu iepriekšpārdošana.
Komandas, kuras regulārajā turnīrā ierindojās augstākā vietā, būs mājinieku statusā un spēli sāks C sektora pusē. Ar biļetēm uz atsevišķām spēlēm ieeja spēļu zālē būs atļauta 30 minūtes pirms attiecīgā mača.