"Lielvārde" soli no pusfināla

28.02.2015

Soli no ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla nonākusi "Lielvārde", kas šovakar savā laukumā jau trešo reizi sakāva FK "Rīga" florbolistus – 7:3. Trešo reizi pēc kārtas rezultatīvākais lielvārdiešu rindās bija Toms Akmeņlauks, bet par labāko spēlētāju pelnīti tika atzīts vārtsargs Jānis Salcevičs.

"Lielvārde" ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē, kas notika savā laukumā, sāka ļoti pārliecinoši, jau ceturtajā minūtē izvirzoties vadībā ar 2:0. 12 sekundes pirms pārtraukuma "Rīga" vienus vārtus atguva, samazinot laukuma saimnieku pārsvaru līdz minimumam – 1:2. Otrajā trešdaļā iniciatīva piederēja lielvārdiešiem, kuri guva četrus bezatbildes vārtus, ieliekot stabilus pamatus savai trešajai uzvarai sērijā – 6:1. Pēdējā periodā rīdzinieki divus vārtus spēja atgūt (3:6), bet punktu mačam pielika izslēgšanas spēļu rezultatīvākais spēlētājs Toms Akmeņlauks ar metienu jau tukšos pretinieku vārtos – 7:3. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām lielvārdieši izvirzījušies vadībā ar 3:0. Ceturto maču abas komandas aizvadīs rīt pulksten 19:00 Lielvārdē.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš lieliski aizvadīja jau trešo maču pēc kārtas. Šoreiz viņš atvairīja 23 pretinieku metienus. Rezultatīvākais viņa komandā jau trešo spēli pēc kārtas bija Toms Akmeņlauks, kuram šoreiz 4 (2+2) punkti. Pa diviem punktiem savāca Aivis Kusiņš, Mikus Valpēters un Kristers Puķītis. Par labāko starp rīdziniekiem atzina Jāni Justamentu, kurš ar rezultativitāti neizcēlās. Punktus "Rīgas" labā guva tika Toms Bitmanis (3 (1+2)) un Alvis Dāle (2 (2+0)).

"Lielvārde" – FK "Rīga" 7:3 (2:1, 4:0, 1:2), sērijā 3:0

26:26 (9:12, 10:7, 7:7)

"Lielvārde" – Toms Akmeņlauks 4 (2+2), Aivis Kusiņš 2 (1+1), Mikus Valpēters 2 (1+1), Kristers Puķītis 2 (0+2), Jānis Mūrnieks 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (1+0), Artis Savins 1 (1+0).

FK "Rīga" – Toms Bitmanis 3 (1+2), Alvis Dāle 2 (2+0).