"Valmiera/ViA" uzvar un apsteidz ulbrokiešus

26.10.2014

Pirmajā no divām šodien paredzētajām Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlēm "Valmiera/ViA" viesos sīvā cīņā ar 3:2 pārspēja "Ulbroku/FS Masters" florbolistus, sāncenšus apsteidzot arī turnīra tabulā. Labākā spēlētāja balva Valmieras komandā tika vārtsargam Agrim Rogainim, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu.

Spēlē starp "Ulbroku/FS Masters" un "Valmieru/ViA" pirmā perioda vidū lieliska izdevība atklāt rezultātu bija mājiniekiem, taču Pēteris Freimanis, izpildot soda metienu, neprata pārspēt Agri Rogaini. Valmieras vārtsargs pirmajā trešdaļā darbojās nevainojami, bet viņa komandas biedrs Krišs Lužinskis perioda izskaņā izvirzīja vadībā viesus – 1:0. Otrajā trešdaļā valmierieši guva vēl divus vārtus, panākot jau 3:0. Tikai pirms otrā pārtraukuma vienus vārtus atguva Edžus Ceriņš – 1:3. Izšķirošā perioda sākumā ar iemestiem vārtiem izcēlās arī Pēteris Freimanis (2:3), bet atlikušajās vairāk nekā 18 minūtēs ulbrokiešiem tā arī neizdevās kaut reizi pārspēt pretinieku vārtsargu – 2:3. Pēc šī panākuma "Valmiera/ViA" ar 14 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 4.vietu, tiekot garām tieši šīvakara pretiniekiem.

Labākā spēlētāja balva uzvarētu sastāvā tika pasniegta vārtsargam Agrim Rogainim, kurš neitralizēja 31 pretinieku metienu. Rezultatīvākais viņa komandā ar 2 (1+1) punktiem bija spēlējošais treneris Aigars Belasovs. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina Pēteri Freimani.

"Ulbroka/FS Masters" – FBK "Valmiera/ViA" 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

33:21 (8:7, 11:6, 14:8)

"Ulbroka/FS Masters" – Pēteris Freimanis 1 (1+0), Edžus Ceriņš 1 (1+0), Edgars Zeidlers 1 (0+1).

FBK "Valmiera/ViA" – Aigars Belasovs 2 (1+1), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Mārcis Mednis 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (0+1).