FK "Rīga" sagādā otro zaudējumu "Bauskai"

27.09.2014

Pie uzvaras Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā arī otrajā spēlē netika FK "Bauska", kas šovakar savā laukumā ar 5:7 atzina FK "Rīga" pārākumu. Uzvarētāju rindās ierasto rezultativitāti nodemonstrēja Alvis Dāle, kuram šīvakara mačā 5 (3+2) punkti.

Bauskas sporta namā "Mēmele" notikušajā spēlē pirmie varēja uzgavilēt mājinieki – 5.minūtē rezultātu atklāja Toms Niedre – 1:0. 15.minūtē ar precīzu metienu atbildēja rīdzinieks Alvis Dāle – ar rezultātu 1:1 noslēdzās pirmais periods. Visvairāk vārtu tika gūts otrajā periodā – vispirms FK "Rīga" ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1), 31.minūtē FK "Bauska" rezultātu izlīdzināja (3:3), bet otrajā pārtraukumā ar divu vārtu handikapu devās rīdzinieki – 5:3. 56.minūtē baušķeniekiem vēlreiz izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (5:5), tomēr spēles galotnē veiksmīgāki bija Rīgas florbolisti – 59.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Kārlis Vitkovskis (6:5) bet 60.minūtē mača galarezultātu nofiksēja Edijs Hammers – 7:5.

Uzvarētāju rindās labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Edgars Jemeļjanovs, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 22 no 25 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā bija Alvis Dāle ar 5 (3+2) punktiem un Kārlis Vitkovskis ar 3 (1+2) punktiem. Arī Bauskas komandā par labāko atzina vārtsargu – Reini Kirilko, kurš atvairīja 26 no 33 metieniem. Rezultatīvākais FK "Bauska" rindās bija Pēteris Zeltiņš ar diviem gūtiem vārtiem.

Bauskas komandas galvenais treneris Ingus Panteļejevs pēc spēles atzina, ka laukumā tikās divas spēkos līdzvērtīgas komandas, bet baušķeniekiem jau atkal pietrūka precizitātes, varētu vēlēties vairāk metienu pa pretinieku vārtiem. Treneri priecē, ka rezultativitāti atguvis komandas uzbrukuma līderis Pēteris Zeltiņš. Pārāk daudz spēka komanda patērē, lai atspēlētos no nelabvēlīga rezultāta, tāpēc izšķirošajos brīžos Bauskas florbolistiem jau atkal pietrūka koncentrēšanās un precizitātes.

FK "Bauska" – FK "Rīga" 5:7 (1:1, 2:4, 2:2)

33:34 (11:11, 12:12, 10:11)