"Gulbene" pārspēj "Rubenes" meitenes

16.02.2012

Trešdienas vakarā tika aizvadīta viena spēle Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā (VAČF), kurā „Gulbene” ar rezultātu 5:2 pārspēja „Rubenes” dāmu komandu. Uzvarētāju labā vieni vārti un viena rezultatīva piespēle Kaspara Beitāna kontā.

Trešdienas vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta viena VAČF spēle, kurā spēkiem mērojās „Gulbenes” un „Rubenes” komandas. Turnīra tabulā augstāk atrodas gulbenieši, kas ieņem trešo vietu, kamēr „Rubenes” dāmas atrodas septītajā pozīcijā.

1. Puslaiks

Spēles ievadā, lai arī teritoriālais pārsvars piederēja „Gulbenei”, tomēr vārti netika gūti. Rezultātu gan puslaika vidū negaidīti atklāja „Rubene”. Ar rezultatīvu metienu izcēlās Elīna Šarova. Turpinājumā gan gulbenieši sasparojās un spēja gūt četrus bezatbildes vārtus, panākot triju vārtu pārsvaru 4:1.

2. Puslaiks

Otrā puslaika sākumā Kaspars Brezinskis spēja raidīt piektos vārtus Jolantas Tauriņas sargātajos vārtos. „Rubenes” meitenes gan nepadevās un turpināja cīnīties, par ko arī tika atalgotas. Četras sekundes pirms pamatlaika beigām Lība Daija Mikova, izdarot precīzu metienu panāca 2:5.

Labākie spēlētāji

Uzvarētāju labā vieni vārti un viena rezultatīva piespēle Kasparam Beitānam, bet „Rubenes” rindās tik pat rezultativitātes punkti Lībai Daijai Mikovai.