VAČF spēļu jaunumi

29.02.2012

Šajā nedēļā aizvadītas četras spēles Vidzemes atklātajā čempionāta florbolā. Pie uzvarām izdevās tikt "Ceriņi -Virdži", "U -14", "Gulbenes" un "Valmieras U-16" komandām.

VAČF pilnā sparā risinās otrā apļa spēles. Pirmdien un otrdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadītas četras cīņas, kurās netrūka ne spraigu emociju, ne līdzvērtīgu spēkošanos.

"Ceriņi Virdži" -"Melnie"

Pirmajā šīs nedēļas spēlē laukumā tikās turnīra tabulas augšdaļas komandas -"Ceriņi Virdži" un "Melnie".Komandas ieņēma attiecīgi trešo un ceturto pozīciju. Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā. Lai arī vadībā turējās "Ceriņu" vīri, tomēr "Melnie" vairāk par divu vārtu pārsvaru pretiniekus nepalaida. Pēc pirmā puslaika rezultāts 5:3 vadībā "Ceriņi Virdži".

Otrā puslaika sākumā "Ceriņu Virdžu" komandai izdevās iegūt trīs vārtu pārsvaru -6:3, ko "Melnajiem" vairs neizdevās atspēlēt. Spēles turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:4 svinēja

"Ceriņu Virdžu" komanda.

Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Toms Zilberts, bet "Melno" rindās divi precīzi metieni Jānim Dauberam.

"U 14" -"Veixmes"

Šajā cīņā jau no pirmajām minūtēm "U 14" komanda negaidīti pārliecinoši pārņēma iniciatīvu savās rokās , par ko liecināja arī rezultāts. Pēc pirmā puslaika rezultāts 2:1 jauno valmieriešu labā. Otrajā puslaikā "Veixmes" komanda vēl mazāk spēja izrādīt sīvu pretestību "U 14" komandai, kas guva septiņus vārtus, Tikmēr "Veixmes" florbolistiem izdevās atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu. Spēles noslēdzās ar rezultātu 9:2.

Uzvarētāju rindās Ričards Eglītis izcēlās ar trīs vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, tikmēr "Veixmes" rindās divi rezultativitātes punkti Ainars Keišs.

"Močas līga 1" -"Gulbene"

Otrdienas vakara pirmajā spēlēm laukumā tikās "Močas līga 1" un "Gulbene". Gulbenieši pēdējās spēlēs bija rādījuši saturīgu sniegumu un ieņēma otro vietu turnīra tabulā.

Spēles pirmajā puslaikā laukumā pilnībā dominēja "Gulbene" gūstot piecus bezatbildes vārtus. Pa diviem precīziem metieniem izcēlās Kaspars Brezinskis un Nauris Sirmacis. Otrā puslaika sākumā "Močas līga 1" komandai izdevās divus vārtus atgūt, tomēr turpinājumā gulbenieši atguva iniciatīvu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 10:4.

"Valmieras U -16" -"Močas līga 2"

Pateicoties Mada Kaliņa rezultativitātei "Valmieras U- 16" komanda izvirzījās vadībā ar 4:1. Tomēr turpinājumā "Močas līga 2" komandai izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 3:4. Uzvaru gan Valmieras jaunieši spēja nosargāt, pārspējot turnīra pastarīšus ar 5:4.

Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Madis Kalniņš, bet "Močas līgas 2" komandā divus vārtus guva Kristers Briedis.