"Latgranula/Līgatne" pārspēj "Jūrmalu"

04.01.2012

Šovakar notika viena Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle, kurā "Latgranula/Līgatne" savā laukumā ar 12:6 uzvarēja FK "Jūrmala". Līgatniešu rindās rezultatīvākais bija Jānis Levanovičs, kura kontā 5 punkti.

Līgatnieši ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, bet viņu viesi pirmā perioda vidū īsā laika sprīdī divas reizes realizēja skaitlisko vairākumu, un rezultāts kļuva neizšķirts – 2:2. Pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās "Latgranula/Līgatne" florbolisti, kuri bija ieguvuši divu vārtu handikapu – 4:2. Otrajā trešdaļā četrus vārtus pēc kārtas guva laukuma saimnieki, bet jūrmalnieki atbildēja tikai ar vienu precīzu raidījumu – 8:3. Pēdējā perioda pirmajā pusē veiksmīgāk darbojās viesi, kuri spēja ievērojami samazināt rezultāta starpību – 6:9. Mača beigas tomēr piederēja Līgatnes komandai, kura ar vēl trim vārtu guvumiem nodrošināja sev pārliecinošu uzvaru ar 12:6. Rezultatīvākais starp līgatniešiem bija Jānis Levanovičs ar 5 (2+3) punktiem, Pēterim Freimanim 4 (2+2) punkti, bet labākā spēlētāja tituls tika Mairim Laivam, kurš izcēlās ar četru vārtu guvumu. Labākais starp jūrmalniekiem – Alberts Jēkabsons, kuram divi vārti.

"Latgranula/Līgatne" treneris Normunds Zvejnieks pastāstīja, ka aizvadīto svētku dēļ viņa komandai izkrituši vairāki treniņi, tāpēc pagrūti bijis iejusties spēlē. Tomēr izdevies iegūt cienījamu pārsvaru, pēc kā līgatnieši jau vairāk spēlējuši sava prieka pēc – domādami nevis par tik daudz par taktiku, cik dodami priekšroku uzbrūkošajam florbolam. Kopumā gūts daudz vārtu – 12, bet palikusi sajūta, ka varēja iemest arī vairāk. Pretinieki šoreiz labi realizējuši savus skaitliskos vairākumus.