U16 grupā bronzu iegūst "CPSS/Lekrings"

12.05.2018

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta vecuma grupā U16 pirmās divīzijas bronzas medaļas izcīnīja "CPSS/Lekrings" florbolisti, kuri šodien Lielvārdes novada sporta centrā ar 5:2 bija pārāki par FK "Ogres Vilki". Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Jorens Malkavs.

1. divīzijas bronzas mačā, kurā "Ogres Vilki" spēkojās ar "CPSS/Lekringu" rezultātu pirmā perioda vidū atklāja cēsnieki (1:0). Otrajā trešdaļā Cēsu komanda uz vienu ogrēniešu vārtu guvumu atbildēja ar diviem, panākot jau 3:1. Pēdējā periodā "CPSS/Lekrings" savu pārsvaru vēl nedaudz palielināja, svinot uzvaru ar 5:2 un saņemot bronzas godalgas. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Krišjānis Tiltiņš, bet rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Jorens Malkavs. Par labāko starp ogrēniešiem atzina vārtsargu Kārli Gudri, kurš atvairīja 36 no 40 pretinieku metieniem.