Lauvas iemet deviņus, bet zaudē igaunietēm

15.10.2016

Vienīgā komanda, kas ELVI florbola līgā sievietēm joprojām nav izcīnījusi punktus, ir "Rīgas Lauvas". Šovakar rīdzinieces savā laukumā uzņēma Igaunijas izlasi, kam iemeta deviņus golus, tomēr cieta sakāvi ar 9:15. "Rīgas Lauvu" rindās ar "hat-trick" izcēlās Monika Džigure.

"Rīgas Lauvas" šovakar uzņēma Igaunijas sieviešu izlasi, kas jau 6.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0 (abus vārtus viešņu labā guva Margita Kērutaja). 7.minūtē ar precīzu metienu atbildēja Linda Dadajeva (1:2), tomēr pēc pirmās trešdaļas latvietes zaudēja jau ar 2:4. Otrā perioda laikā "Rīgas Lauvām" rezultātu izdevās izlīdzināt (8:8), atliekot uzvarētāju noskaidrošanu uz pēdējo trešdaļu. Spēles pamatlaika pēdējo nogriezni ievērojami labāk aizvadīja Igaunijas izlase, kas iemeta vēl veselus septiņus golus, kamēr rīdzinieču kontā tikai viens rezultatīvs raidījums un trešais zaudējums trijās aizvadītajās spēlēs, šoreiz ar 9:15.

Par labāko spēlētāju Igaunijas izlases sastāvā atzina Margitu Kērutaju, kurai šajā mačā 3 (2+1) punkti. Rezultatīvākās starp igaunietēm ar sešiem punktiem katrai bija Edīte Parnika un Merli Kaljuve. Merli pēc šīs spēles rezultatīvāko spēlētāju sarakstā apsteidza "Ķekavas Bulldogs" līderi Ingu Ameteri, viņai tagad 17 (6+11) punktu. 3 (1+2) punktus igauniešu labā guva Judīte Hivarinena, bet divus golus iemeta Sirli Nellisa. Par labāko starp "Rīgas Lauvu" florbolistēm atzina Annu Ankudinovu, kuras kontā divi goli, rezultatīvākas par viņu bija Linda Dadajeva ar 3 (1+2) punktiem un Monika Džigure, kuras kontā trīs vārtu guvumi.

"Rīgas Lauvas" - Igaunijas izlase 9:15 (2:4, 6:4, 1:7)

26:48 (8:19, 10:15, 8:14)

"Rīgas Lauvas": Monika Džigure 3 (3+0), Linda Dadajeva 3 (1+2), Anna Ankudinova 2 (2+0), Nensija Šimkūna 2 (1+1), Ieva Ločmele 2 (0+2), Keita Druvaskalna 1 (1+0), Ieva Dimante 1 (1+0), Katrīne Šleiva 1 (0+1), Kristīne Kirilova 1 (0+1).

Igaunijas izlase: Edīte Parnika 6 (5+1), Merli Kaljuve 6 (2+4), Margita Kērutaja 3 (2+1), Judīte Hivarinena 3 (1+2), Sirli Nellisa 2 (2+0), Kristi Rickberga 2 (0+2), Mēlike Terasmā 2 (0+2), Kadi Keinasta 2 (0+2), Kati Kūtisāre 1 (1+0), Tēle Randoja 1 (1+0).