Māsas Adamanes un "kompānija" viesos sakauj "Ķekavu"

25.09.2016

Šodien viena spēle notika ELVI florbola līgā sievietēm - Kocēnu "Rubene" viesojās pie FK "Ķekava" florbolistēm. Čempiones kocēnietes, kuru labā septiņus rezultativitātes punktus guva māsas Madara un Liene Adamane, izšķirošo pārsvaru guva otrajā periodā, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 8:3.

Pašreizējās bronzas medaļnieces ķekavietes, kuras tikai šodien aizvadīja savu pirmo jaunā čempionāta spēli, tās rezultātu atklāja jau 45.sekundē, kad Sintijas Kalvānes piespēli vārtu guvumā pārvērta Elīza Elizabete Bērziņa - 1:0. Tiesa, arī "Rubene" nepalika parādā - jau 5.minūtē Lība Daija Mikova izmantoja Evitas Rudzītes piespēli, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 1:1. Neizšķirts (2:2) uz rezultātu tablo bija arī pēc pirmajām 20 nospēlētajām minūtēm, bet otro trešdaļu ar izcilu precizitāti aizvadīja viešņas - mērķi sasniedza pieci no desmit viņu izdarītajiem metieniem - 7:2. FK "Ķekava" situāciju neuzlaboja arī vārtsardžu maiņa, kas tika veikta, kad rezultāts vēl bija tikai 2:4. Pēdējā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - "Rubene" varēja svinēt otro uzvaru turnīrā (8:3), bet Ķekavas komandai turnīru nācās sākt ar zaudējumu.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Lība Daija Mikova, kuras kontā trīs goli. Rezultatīvāka par viņu ar 4 (2+2) punktiem bija Madara Adamane, bet viņas vecākajai māsai Lienei Adamanei 3 (2+1) punkti. Par labāko starp ķekavietēm atzina trešo vārtu autori Jolantu Čerpinsku.

FK "Ķekava" - "Rubene" - 3:8 (2:2, 0:5, 1:1)

33:33 (12:11, 9:10, 12:12)

FK "Ķekava" – Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0), Jolanta Čerpinska 1 (1+0), Laura Skujevska 1 (1+0), Sintija Kalvāne  1 (0+1), Gundega Vancāne 1 (0+1).

"Rubene" - Madara Adamane 4 (2+2), Lība Daija Mikova 3 (3+0), Liene Adamane 3 (2+1), Laura Gaugere 2 (0+2), Edīte Bankava 1 (1+0), Evita Rudzīte 1 (0+1), Juta Muravska 1 (0+1).