Juniori zaudē arī Šveices komandai

11.08.2016

Latvijas junioru izlase, kas šonedēļ Prāgā piedalās starptautiskajā florbola turnīrā "Czech Open", arī otrajā spēlē pie punktiem vēl netika - ar 3:6 tika atzīts Šveices komandas "Floorball Koniz U21" pārākums. Vārtus mūsu komandas labā guva Lauris Alvis Stiprais, Arvis Kārkliņš un Niks Blumfelds.

Arī turnīra otrajā spēlē rezultātu atklāja mūsu junioru pretinieki - jau 2.minūtes izskaņā šveicieši izvirzījās vadībā ar 1:0. Tiesa, drīz vien savu nulli uz rezultātu tablo izdzēsa arī latvieši - 6.minūtē pār Ralfa Orstes piespēles ar precīzu metienu izcēlās Lauris Alvis Stiprais (1:1). Pēc pirmā puslaika mūsējie gan atradās iedzinējos ar 1:2. Arī desmit minūtes pirms spēles beigām pretinieku pārsvars bija minimāls (3:2), jo uz Šveices florbolistu precīzu metienu ar vārtu guvumu atbildēja Arvis Kārkliņš, kuram asistēja Rūdolfs Ķīvītis. Turpinājuma gan sekoja ļoti nepatīkams pavērsies, jo pretinieki piecu minūšu laikā vēl trīs reizes pārspēja mūsu vārtsargu Martinu Rūsu-Jansonu - 2:6. Punktu mačam tā priekšpēdējā minūtē pielika mūsu florbolisti jeb Niks Blumfelds, kurš no gaisa ieraidīja bumbiņu Šveices komandas vārtos - 3:6, rezultatīva piespēle Laurim Alvim Stipram.

Rīt pulksten 14.40 (pēc Latvijas laika) junioru izlase aizvadīs apakšgrupas pēdējo spēli, pretiniekos būs Čehijas klubs "FBC ČPP Bystron Group" (Ostrava). Šim mačam būs iespējams sekot līdzi interneta TV tiešraidē.