Jelgavnieku atvadu spēlē "Pārgauja" gūst 16 vārtus

27.03.2015

ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs neiekļuvušo komandu papildturnīrā pēdējo spēli pirms došanās uz 1.līgu aizvadīja "Jelgavas novada" florbolisti, kuri šovakar Stalbē ar 4:16 atzina vietējās "Pārgaujas" pārākumu. Stalbes komandā punktus guva pilnīgi visi spēlētāji, kuri devās laukumā, vārtsargu Renāru Arāju ieskaitot, bet rezultatīvākie bija Lauris Ābols ar 11 (6+5) punktiem un Oskars Balodis ar 9 (6+3) punktiem.

Stalbes vidusskolas sporta zālē notikušajā mačā starp "Pārgauju" un "Jelgavas novadu" pirmā perioda vidū rezultāts vēl bija neizšķirts (1:1), bet līdz pirmajam pārtraukumam stalbieši guva vēl septiņus vārtus, praktiski atbildot uz jautājumu par spēles uzvarētāju – 8:1. Otrās trešdaļas laikā mājinieki savu pārsvaru palielināja līdz 11 vārtiem (13:2), bet pēdējā periodā, kurā viesi iemeta divus golus, atbildēja ar trim precīziem metieniem, svinot pārliecinošu uzvaru ar 16:4. SK "Pārgauja" sezonas laikā izcīnīja 51 punktu un finišēja 10.vietā, bet "Jelgavas novadam", kam tikai trīs punkti un pēdējā vieta, jāatgriežas 1.līgā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Renārs Arājs, kurš atvairīja 36 no 40 pretinieku metieniem, kā arī izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākie viņa komandā bija Lauris Ābols ar 11 (6+5) punktiem un Oskars Balodis ar 9 (6+3) punktiem. Par labāko starp jelgavniekiem atzina Mārtiņu Mickeviču, kurš ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākais.

SK "Pārgauja" - "Jelgavas novads" 16:4 (8:1, 5:1, 3:2)

37:40 (12:15, 14:14, 11:11)

SK "Pārgauja" – Lauris Ābols 11 (6+5), Oskars Balodis 9 (6+3), Olafs Zvīnis 2 (2+0), Gatis Grāvelis 2 (1+1), Ronalds Arājs 2 (0+2), Artūrs Gūtmanis 1 (1+0), Aivis Ādminis 1 (0+1), Renārs Arājs 1 (0+1), Miķelis Roops 1 (0+1), Ingus Balodis 1 (0+1).

"Jelgavas novads" – Mārtiņš Mickevičs 2 (1+1), Tomass Zonne 2 (0+2), Gatis Zeps 1 (1+0), Kaspars Lisovskis 1 (1+0), Edgars Lapkovskis 1 (1+0), Mārtiņš Zvidra 1 (0+1).