"Rubene" pagarina uzvaru sēriju līdz sešām

22.11.2014

Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika vīriešu Virslīgas spēle, kurā Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 8:3 pieveica "Ķekavas Bulldogs" florbolistus. Kocēniešiem tā bija jau sestā uzvara pēc kārtas, kamēr ķekaviešiem – sestais zaudējumus pēdējos sešos mačos.

Kocēnu "Rubene", kas pēc ne pārāk veiksmīgā turnīra sākuma bija cīnījusi jau piecas uzvaras pēc kārtas, šovakar savā laukumā uzņēma tabulas priekšpēdējo vietu ieņemošos "Ķekavas Bulldogs". Brīnumi nenotika – kocēnieši, kas pirmo periodu uzvarēja ar 2:1, arī mača turpinājumā sistemātiski palielināja savu pārsvaru – 5:2 pēc otrās trešdaļas, bet spēlei beidzoties – 8:3. Pēc šī panākuma "Rubene" ar 21 punktu nostiprinājās līderu kvartetā.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika Jānim Bagātam, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākie viņa komandā bija Ingars Matisons ar 4 (2+2) punktiem, kā arī Ritvars Bērziņš un Atis Stepāns – katram pa 3 (1+2) punktiem. Par labāko starp ķekaviešiem atzina vienu vārtu autoru Gintu Klēģeru.

"Rubene" – "Ķekavas Bulldogs" 8:3 (2:1, 3:1, 3:1)

43:26 (15:5, 14:13, 14:8)

"Rubene" – Ingars Matisons 4 (2+2), Ritvars Bērziņš 3 (1+2), Atis Stepāns 3 (1+2), Jānis Bagāts 1 (1+0), Uģis Karasevs 1 (1+0), Jānis Grundšteins 1 (1+0), Matīss Mālnieks 1 (1+0), Ringolds Kalniņš 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Kristaps Logins 1 (1+0), Gints Klēģers 1 (1+0), Klāvs Ozoliņš 1 (1+0), Matīss Jansons 1 (0+1), Nils Meļķis 1 (0+1).