"Ulbroka/FS Masters" izsprūk no buldogu zobiem

21.11.2014

Ķekavā notikušajā Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlē starp "Ķekavas Bulldogs" un "Ulbroku/FS Masters" mājinieki četras reizes panāca izlīdzinājumu, taču pēdējā periodā veiksmīgāki bija viesi - "Ulbroka/FS Masters" svinēja uzvaru ar 8:6. Rezultatīvākais starp ulbrokiešiem ar 3 (2+1) punktiem bija Edžus Ceriņš.

Ķekavas sporta namā notikusī cīņa starp "Ķekavas Bulldogs" un "Ulbroku/FS Masters" bija sīva jau no pirmajām spēles minūtēm – pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu (3:3), otrās trešdaļas laikā ar 5:4 vadībā izvirzījās ulbrokieši, bet 42.minūtē "Ķekavas Bulldogs" atjaunoja neizšķirtu – 5:5. Atlikušajās minūtēs veiksmīgāk darbojās "Ulbroka/FS Masters", kas svinēja laimīgu uzvaru ar 8:6, kas tai turnīra tabulā ļāva ar 15 punktiem nosargāt 7.vietu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Niks Ķuzulis, kurš ar rezultativitāti gan šoreiz neizcēlās. Labākais punktu guvējs viņa komandā bija Edžus Ceriņš – 3 (2+1). Par labāko skar ķekaviešiem atzina vārtsargu Jāni Bramani, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus, bet rezultatīvākie viņa komandā bija Matīss Jansons, Klāvs Ozoliņš un Oskars Eglītis – pa diviem goliem.

"Ķekavas Bulldogs" – "Ulbroka/FS Masters" 6:8 (3:3, 1:2, 2:3)

40:40 (10:11, 15:11, 15:18)

"Ķekavas Bulldogs" – Matīss Jansons 2 (2+0), Oskars Eglītis 2 (2+0), Klāvs Ozoliņš 2 (2+0), Ralfs Orste 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1), Jānis Sniķeris 1 (0+1).

"Ulbroka/FS Masters" – Edžus Ceriņš 3 (2+1), Edgars Zeidlers 2 (1+1), Ainārs Juškēvičs 2 (1+1), Kaspars Šķēls 2 (0+2), Pēteris Freimanis 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (1+0), Ēriks Akulovs 1 (1+0), Reino Ješēvics 1 (1+0), Kārlis Petrovskis 1 (0+1), Eduards Stūre 1 (0+1).