"RTU/Inspecta" pārliecinoši uzvar Kocēnos

20.09.2014

Jaunā florbola čempionāta pārliecinošāko uzvaru izcīnījusi komanda "RTU/Inspecta", kas šovakar Kocēnos ar 12:4 sakāva vietējo "Rubeni", lai gan spēles vidū vēl zaudēja ar 2:3. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Kārlis Bulāns.

Kocēnos notikušajā spēlē rezultātu atklāja bijušais "Rubenes" aizsargs Gatis Akūlovs, kurš nule kā pārgājis uz "RTU/Inspecta" – 1:0. Tomēr kocēnieši spēja cienīgi atbildēt – pirmo periodu laukuma saimnieki uzvarēja ar 2:1, bet spēles vidū bija vadībā ar 3:2. Tad gan "Rubenes" veiksmes limits bija izsmelts – vēl otrās trešdaļas laikā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 5:3, bet visā mačā uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – ar 12:4.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Kārli Bulānu, kurš izcēlās ar 4 (3+1) rezultativitātes punktiem, pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Henrijam Uzraugam un Edžum Bunkam. Labākā spēlētāja tituls mājinieku komandā tika Atim Stepānam, kurš guva divus vārtus.